Nejlepší elektrospotřebiče od Asko Teplice pro vaši domácnost!

Asko Teplice

Historie a popis společnosti "Asko Teplice"

Společnost "Asko Teplice" je dlouholetým lídrem na trhu s elektrospotřebiči v České republice. Byla založena v roce 1992 a od té doby si získala pověst spolehlivého dodavatele kvalitních spotřebičů pro domácnost. Specializuje se na široký sortiment produktů od praček, sušiček, myček až po lednice a trouby. Díky svému profesionálnímu přístupu a skvělému zákaznickému servisu si firma získala důvěru mnoha spokojených zákazníků po celé České republice.

Nabízené elektrospotřebiče a jejich specifikace

Společnost "Asko Teplice" nabízí široký sortiment elektrospotřebičů pro vaši domácnost. Mezi jejich nabízené produkty patří například pračky s energetickou třídou A+++, které disponují funkcemi jako je odložený start nebo speciální programy pro různé druhy prádla. Kromě toho můžete zakoupit také vestavné trouby s multifunkčními programy a energetickou třídou A, které vám usnadní přípravu pokrmů. Pro milovníky kávy je k dispozici široký výběr kávovarů s možností nastavení intenzity a teploty nápoje. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a efektivity.

Výhody nákupu u prodejce "Asko Teplice"

Výhody nákupu u prodejce "Asko Teplice" jsou mnohostranné. Společnost se pyšní dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru elektrospotřebičů, což zaručuje kvalitu produktů. Kromě toho nabízí široký sortiment od renomovaných značek s dlouhou životností a spolehlivostí. Dále je kladen důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi, poskytování odborných rad a servisu po zakoupení spotřebiče. Asko Teplice také pravidelně pořádá akce a slevy pro své zákazníky, což je další benefit při nákupu u tohoto prodejce.

Recenze zákazníků a doporučení

Recenze zákazníků na elektrospotřebiče od Asko Teplice jsou velmi pozitivní. Zákazníci oceňují vysokou kvalitu výrobků, dlouhou životnost a moderní design. Zejména chladničky a pračky z této značky jsou velmi oblíbené pro svou spolehlivost a energetickou úspornost. Zákazníci také chválí profesionální přístup personálu prodejny Asko Teplice a rychlé dodání zboží. Doporučují tuto prodejnu všem, kteří hledají spolehlivé a kvalitní elektrospotřebiče pro svou domácnost.

Kontaktní informace a provozní doba prodejny

Prodejna společnosti "Asko Teplice" se nachází na adrese: U Nákladového nádraží 3026, 415 01 Teplice. Provozní doba prodejny je od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00. Pro bližší informace či konzultace ohledně nabízených elektrospotřebičů můžete kontaktovat prodejnu prostřednictvím telefonního čísla +420 417 569 874 nebo e-mailem na info@asko-teplice.cz. Navštivte nás osobně nebo online a dopřejte si kvalitní spotřebiče pro vaši domácnost od spolehlivého prodejce!

Publikováno: 10. 03. 2024

Kategorie: domácnost

Autor: Jana Novotná

Tagy: asko teplice | prodejce elektrospotřebičů