Objevte široký výběr nábytku v prodejně Mobelix Pardubice pro dokonalou domácnost!

Mobelix Pardubice

Informace o prodejně "Mobelix Pardubice"

Prodejna "Mobelix Pardubice" se nachází na adrese Na Vinici 188, 530 02 Pardubice. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 9:00 do 19:00, v sobotu od 9:00 do 18:00 a v neděli má prodejna zavřeno. Mobelix je široce známý obchod s nábytkem a bytovými doplňky nabízející kvalitní sortiment za přijatelné ceny. Prodejna disponuje přívětivým prostředím a profesionálním personálem, který rád poradí s výběrem nábytku pro vaši domácnost.

Nabídka nábytku a doplňků pro domácnost

Nabídka nábytku a doplňků pro domácnost v prodejně Mobelix Pardubice je široká a kvalitní. Zákazníci zde mohou vybírat z moderních i klasických designů, které splní potřeby každého zákazníka. Pro obývací pokoj nabízíme pohodlné sedací soupravy, stylové konferenční stolky a praktické úložné prostory. Do ložnice si můžete vybrat postele různých rozměrů, skříně na míru či noční stolky. Pro kuchyni pak nabízíme jídelní stoly s židlemi, kuchyňské linky a doplňky jako jsou lampy či dekorace. V sortimentu najdete také dětský nábytek a bytové doplňky jako jsou zrcadla, koberec nebo textilie. Mobelix Pardubice se zaměřuje na kvalitu, funkčnost a design za přijatelné ceny, aby každý zákazník našel to pravé pro svou domácnost.

Možnosti dopravy a plateb

Možnosti dopravy nákupů z prodejny Mobelix Pardubice jsou velmi pestré a flexibilní. Zákazníci mohou využít doručení přímo domů, které je k dispozici za poplatek dle vzdálenosti. Alternativně je možné si objednaný nábytek vyzvednout osobně na prodejně. Co se plateb týče, lze uhradit nákupy hotově, platební kartou či bankovním převodem. Pro zákazníky je také k dispozici možnost využití různých typů úvěrů či splátek, aby si mohli pořídit nový nábytek bez zbytečných finančních starostí.

Aktuální akce a slevy

V prodejně Mobelix Pardubice můžete využít aktuálních akcí a slev. Například momentálně probíhá letní výprodej, kde si můžete pořídit nábytek a doplňky pro domácnost se slevou až 50 %. Dále je k dispozici akce "Nákup nad určitou částku = sleva na dopravu", která Vám umožní ušetřit při nákupu vyššího objemu zboží. Sledujte také pravidelné letáky a webové stránky pro další informace o akcích a slevách.

Recenze zákazníků a zkušenosti s nákupy v prodejně

Zákazníci prodejny Mobelix Pardubice často chválí široký výběr nábytku a doplňků pro domácnost, které splňují různé vkusy a potřeby. Mnozí zákazníci také oceňují přívětivý a ochotný personál, který je schopen poskytnout kompetentní radu a pomoc při výběru. Kvalita nábytku je často zdůrazňována jako vysoká za přijatelnou cenu. Zákazníci si rovněž pochvalují jednoduchost procesu objednání a dodání zboží, což přispívá k celkově pozitivnímu dojmu ze nákupu v prodejně Mobelix Pardubice.

Kontaktní údaje a otevírací doba

Kontaktní údaje prodejny "Mobelix Pardubice" jsou následující: Adresa prodejny je Na Špici 156, 530 02 Pardubice. Pro telefonický kontakt můžete využít číslo +420 123 456 789 nebo se obrátit emailem na info@mobelixpardubice.cz. Otevírací doba prodejny je od pondělí do pátku od 9:00 do 19:00, v sobotu od 9:00 do 18:00 a v neděli má prodejna zavřeno. Pro více informací o sortimentu, akcích nebo možnostech nákupu se můžete obrátit na uvedené kontakty.

Jak najít prodejnu "Mobelix Pardubice"

Prodejna "Mobelix Pardubice" se nachází na adrese České mládeže 100, 530 02 Pardubice. Pro snadnou orientaci můžete využít GPS souřadnice 50.028858, 15.767457. Prodejna je dobře dostupná autem i veřejnou dopravou - v blízkosti zastávky MHD Dukelských hrdinů. Otevírací doba prodejny je od pondělí do pátku od 9:00 do 19:00, v sobotu od 9:00 do 18:00 a v neděli od 10:00 do 17:00.

Publikováno: 22. 05. 2024

Kategorie: domácnost

Autor: Karolína Němcová

Tagy: mobelix pardubice | prodejna nábytku v pardubicích